درباره صدرا

واحد صنایع دستی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر از سال 1383 با شعار اشتغال زایی افراد دارای معلولیت آغاز به کار کرد و امروز با ایجاد اشتغال و درآمد زایی برای بیش از 1000 نفر از افراد دارای معلولیت و جامعه هدف مشخص شده به صورت کار در منزل و ادامه مسیر استقلال فرد در همه ی زمینه های هنری و صنایع دستی فعالیت دارد.
در حال حاضر دوره های آموزشی فنی و حرفه ای افراد دارای معلولیت در زمینه های صنایع دستی و هنر های تزئینی از مقبولیت مطلوبی در جامعه برخوردار است.
موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور تسهیل بستر های شغلی جامعه هدف در حوزه کسب و کار های خانگی ،سرفصل حمایت از خرید و عرضه محصولات هنری عزیزان توانمند را به عنوان یکی از ارکان اشتغال افراد دارای معلولیت در موسسه دنبال می کند.

سوالات متداول از

فروشگاه صدرا

آیا تمام کارها هنر دست افراد دارای معلولیت هست؟

بله، تمامی محصولات موجود در فروشگاه هنر دست افراد دارای معلولیت هست که از سراسر ایران جمع آوری و به نمایش گذاشته شده است.

ما اگر فرزند دارای معلولیت داشته باشیم می توانیم محصولاتمان را داخل فروشگاه شما به نمایش بذاریم؟

بله، 3 دسته از افراد می تواندد محصولاتشان را داخل فروشگاه به نمایش بزارند. فرد دارای معلولیت -خانواده دارای فرزند دارای معلولیت- کارفرما‌هایی که داخل کارگاه خود از افراد دارای معلولیت استفاده می‌کنند.

اگر خارج از حوزه صنایع دستی و هنری،محصولات دیگری داشته باشیم می توانیم در فروشگاه به فروش برسانیم؟

خیر، این فروشگاه فقط مخصوص تولیدات صنایع دستی و هنری می باشد و برای مشاوره میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید.  67309-021

من فروشگاه دارم میخواهم محصولات شما رو بفروشم،امکانش هست؟

بله، با افتخار ما از تولید کنندگان نمونه ای را در فروشگاه و یا پیج شما قرار میدیم و با فروش شما همکاری در فروش شما درصدی را قرار می دهیم.برای اطلاعات بیشتر با شماره 67309-021 تماس بگیرید.

سبد خرید
فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من